Solwit Partnerem Google!

29
03
.
2015

Solwit Partnerem Google!

Solwit został oficjalnym partnerem firmy Google w zakresie dostarczania rozwiązań opartych o Google Cloud Platform.

Partnerstwo z Google doskonale wpisuje się w misję Solwitu, którą jest budowanie trwałej wartości dla klientów, akcjonariuszy i pracowników, poprzez kreatywne wykorzystanie technologii cyfrowych w dostarczaniu rozwiązań dla współczesnych społeczności i przedsiębiorstw.

Google, będąc jednym z największych technologicznych liderów naszych czasów, buduje swoją ofertę w oparciu innowacyjność, rzetelność, jakość oraz wyprzedzanie oczekiwań klientów. To wartości, które wbudowane są w usługi Solwitu. Dzięki platformie chmurowej Google, programiści Solwitu tworzą, testują i wdrażają aplikacje na skalowalnej i niezawodnej infrastrukturze, którą Google wykorzystuje także do swoich potrzeb. W praktyce oznacza to, że każda, nawet najmniejsza firma, dla której Solwit realizuje projekty oparte o Google Cloud Platform, korzysta z takich samych rozwiązań technologicznych jak amerykański potentat.

Solwit posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania usług opartych o chmurę Google. Od 2011 roku realizuje nowatorskie i uznane na świecie rozwiązania dla firmy Learnetic. Niezawodność technologiczna i nieograniczona skalowalność procesów w chmurze - to przewagi, dzięki którym produkty Learnetic'a z powodzeniem podbijają rynki globalne.

Rozwiązania stosowane przez Solwit były tematem prelekcji podczas Google Cloud Platform Introductory Meeting , które odbyło się 27 marca br w Warszawie. Witold Zamorski, lider zespołu programistów Solwitu, zaprezentował, w jaki sposób chmura Google pomogła zrealizować potrzeby klienta, umożliwiając szybkie i bezawaryjne wdrożenie systemu, dokonywanie zmian przy dynamicznie zmieniającej się liczbie użytkowników oraz finansowanie adekwatne do poziomu wykorzystania systemu. "Dzięki chmurze Google, mogliśmy skupić na pisaniu kodu, nie martwiąc się budowaniem infrastruktury, jej niezawodnością i wsparciem technicznym" - mówi Zamorski.

Dzięki partnerstwu z Google, oferta Solwitu osiąga kolejny poziom niezawodności, skalowalności i doskonałości technologicznej oraz dostarcza dodatkową wartość, z której korzystać będą klienci niemal z każdego miejsca na Ziemi,

Zobacz więcej

ENVIRA na Targach POL-ECO System
27/10/2015

System ENVIRA był prezentowany podczas Międzynarodowych Targów Technologii

Solwit Złotym Partnerem firmy Learnetic
1/7/2016

Prestiżowy tytuł Gold Partner in Business od naszego kluczowego klienta.

Solwit na Google Cloud OnBoard
5/9/2017

7 września br. Solwit będzie obecny na wydarzeniu Cloud OnBoard, organizowanym przez Google w Krakowie.