Solwit na Europejskim Kongresie Finansowym

20
06
.
2018

Solwit na Europejskim Kongresie Finansowym

Jak skrócić czas realizacji projektów, ograniczając przy okazji koszty osobowe? Jak elastycznie skalować koszty infrastrukturalne? Jak umożliwić organizacji nieograniczony wzrost i globalną obecność, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność jej narzędzi? O rozwiązaniach odpowiadających na te pytania a także o innych korzyściach chmury, dostępnych dla instytucji finansowych, opowiadaliśmy uczestnikom VIII Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbył się w Sopocie w dniach 18-20 czerwca br.

Europejski Kongres Finansowy to otwarty projekt, którego celem jest proponowanie i wspieranie działań stymulujących bezpieczeństwo i stabilność finansową Polski i Unii Europejskiej. W tym roku tematem przewodnim kongresu były innowacyjność i bezpieczeństwo przyszłości sektora finansowego.

Jednym z partnerów wydarzenia została firma Google, która zaprosiła Solwit do czynnego udziału w wydarzeniu i poprowadzenia spotkania eksperckiego dot. chmury i rozwiązań Google Cloud Platform.

Warsztat pt. „Chmura – jakich procesów i kosztów KNF nie zabroni Ci optymalizować” poprowadzili: Witold Zamorski, Dyrektor Centrum Kompetencji Cloud, Solwit S.A. oraz Michał Zieniewicz, Wicedyrektor Centrum Kompetencji Cloud, Solwit S.A.

Zobacz więcej

Prezes Leszek Pankiewicz w wywiadzie dla Pomorskiego Przeglądu Gospodarczego
24/3/2016

Wywiad na temat rozwoju branży IT na Pomorzu, Tallent Valley oraz idei, z której zrodził się Solwit.

Otrzymaj ZA DARMO Proof-of-Concept w chmurze Google
3/8/2018

We współpracy z Google Cloud, stworzymy dla Państwa PoC w 3 dni, za darmo. Oferta ważna do 31/08/2018

Leszek Pankiewicz w wywiadzie dla Alfabeat
14/4/2017

"Nie żałuję żadnej ryzykownej decyzji" - mówi w rozmowie z Katarzyną Szychtą