Solwit na Europejskim Kongresie Finansowym

20
06
.
2018

Solwit na Europejskim Kongresie Finansowym

Jak skrócić czas realizacji projektów, ograniczając przy okazji koszty osobowe? Jak elastycznie skalować koszty infrastrukturalne? Jak umożliwić organizacji nieograniczony wzrost i globalną obecność, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność jej narzędzi? O rozwiązaniach odpowiadających na te pytania a także o innych korzyściach chmury, dostępnych dla instytucji finansowych, opowiadaliśmy uczestnikom VIII Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbył się w Sopocie w dniach 18-20 czerwca br.

Europejski Kongres Finansowy to otwarty projekt, którego celem jest proponowanie i wspieranie działań stymulujących bezpieczeństwo i stabilność finansową Polski i Unii Europejskiej. W tym roku tematem przewodnim kongresu były innowacyjność i bezpieczeństwo przyszłości sektora finansowego.

Jednym z partnerów wydarzenia została firma Google, która zaprosiła Solwit do czynnego udziału w wydarzeniu i poprowadzenia spotkania eksperckiego dot. chmury i rozwiązań Google Cloud Platform.

Warsztat pt. „Chmura – jakich procesów i kosztów KNF nie zabroni Ci optymalizować” poprowadzili: Witold Zamorski, Dyrektor Centrum Kompetencji Cloud, Solwit S.A. oraz Michał Zieniewicz, Wicedyrektor Centrum Kompetencji Cloud, Solwit S.A.

Zobacz więcej

Solwit w Raporcie Computerworld TOP 200 za rok 2016
26/6/2017

Solwit pnie się w górę w rankingach Computerworld TOP 200

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013
16/6/2014

Bisnode D&B Polska sp. z o.o. przyznali firmie SOLWIT SA Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

ENVIRA na Targach POL-ECO System
27/10/2015

System ENVIRA był prezentowany podczas Międzynarodowych Targów Technologii