Starszy projektant-programista Java / C

WYMAGANIA
  • minimum 7 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji
  • doskonała znajomość Javy (wersja 8 lub nowsza)
  • podstawowa znajomość języka C
  • znajomość wzorców projektowych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do 6-miesięcznego pobytu w Szwecji
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
OPIS PROJEKTU

Poszukujemy konsultanta, który będzie współtworzył oprogramowanie desktopowe do certyfikacji odtwarzaczy i oprogramowania audio. Oprogramowanie będzie korzystać z funkcji napisanych w C, odpowiedzialnych za komunikację z urządzeniami. W początkowym okresie projektu (minimum 6 miesięcy) konieczna będzie praca w siedzibie klienta w Szwecji.

OBOWIĄZKI
  • projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • ‍dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • integracja i testowanie dostarczonych rozwiązań
  • przygotowywanie dokumentacji
Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Miejsce pracy
Szwecja / Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
30/4/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
kariera@solwit.com