Starszy projektant-programista aplikacji webowych (Python)

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub adekwatne doswiadczenie zawodowe,
  • biegła znajomość OOP (object oriented programming), zasad SOLID, różnych paradygmatów programowania
  • biegła znajomośc programowania w Python (minimum 5 lat)
  • doświadczenie w pracy z dowolnym frameworkiem webowym (minimum 2 lata)
  • doświadczenie w pracy z bazami danych (relacyjne / NoSQL)
  • znajomość dowolnego frameworku testowego oraz podejścia TDD,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami: Git, konsola GNU/Linux, (Jira/Redmine/Assembla)
  • umiejętność konfiguracji środowiska pracy w systemach Windows, GNU/Linux
  • znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych
  • znajomość protokołu HTTP, RESTful API
  • znajomość architektury client-serwer
  • angielski w stopniu komunikatywnym, czytanie i pisanie dokumentacji,
  • otwarcie na poznanie tematów z obszaru frontend

Mile widziane:

  • świadomość różnych architektur rozwiązań webowych (on-premise, konteneryzacja, maszyny wirtualne, serverless, mikroserwisy, IaaS,  PaaS)
  • znajomość Django / Djangae / Flask / Bottle / Pyramid
  • znajomość Google Cloud Platform (Google App Engine)
  • doświadczenie z obszarów frontend
  • znajomość Java / JavaScript / TypeScript
  • znajomość Jenkins / ant / ipython / click
  • znajomość GWT
  • znajomość HTML5 / Sass / CSS / Angular2
  • SCRUM / Kanban
  • znajomość PyCharm
OPIS PROJEKTU

Masz szansę dołączyć do doświadczonego zespołu programistów odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój dużego ekosystemu aplikacji związanych z elektroniczną edukacją. Nasz projekt, realizowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania chmurowe, pozwala na rozwój w dziedzinach wciąż stanowiących w Polsce nowość, umożliwiając tym samym zdobycie unikalnych umiejętności. Ponad 6 lat doświadczeń w realizowaniu projektu stanowi gwarancję stabilnego środowiska pracy, a obecność certyfikowanych specjalistów i dostęp do szkoleń pomaga szybko stać się pełnoprawnym członkiem zespołu.

Jeśli lubisz się uczyć, pracować w zwinnym środowisku, realizować zdania w krótkich iteracjach i podejmować decyzje w oparciu o logiczne przesłanki - jest to stanowisko dla Ciebie.

OBOWIĄZKI
  • estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie
  • aktywny udział w pracy zespołu
  • planowanie swoich obowiazków w trybie dziennym (stand-up)
  • projektowanie, realizacja i utrzymanie rozwiązań programistycznych  samodzielnie i zespołowo
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
31/7/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com