Starszy programista testów automatycznych (aplikacje webowe)

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka, matematyka stosowana, ekonometria z informatyką, automatyka lub pokrewne
  • 7-9 lat doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość technologii programistycznych w środowiskach Windows i Linux
  • Znajomość co najmniej 2 języków programowania w stopniu bardzo dobrym (Python, C#, Java, JS, języki skryptowe)
  • Zaawansowana umiejętność projektowania rozwiązań systemowych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami CI oraz automatyzacji (np. Selenium WebDriver, Protractor, etc)
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • Znajomość metod testowania oprogramowania
OPIS PROJEKTU
OBOWIĄZKI
  • Podział obszaru automatyzacji na pojedyncze zadania
  • Estymowanie kompleksowych projektów automatyzacji
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Automatyzacja testów bazująca na treści przypadku testowego
  • Współpraca z klientem, przygotowywanie rozwiązań spełniających potrzeby i oczekiwania klienta
  • Przygotowywanie środowisk i platform testowych
  • Przeprowadzanie review kodu
  • Merytoryczne reprezentowanie zespołu na spotkaniach typu bug scrub, planowanie, RCA, spotkaniach z klientem
  • Wdrażanie i dbanie o efektywność różnych składowych procesu rozwoju oprogramowania, typu: bug scrub, planowanie, estymacje, RCA
  • Definiowanie obszarów przynoszących największą korzyść przy automatyzacji
  • Analiza wymagań i projektowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyzacji testów
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji związanej z procesem automatyzacji testów
  • Dbanie o własny rozwój techniczny w wybranej specjalizacji
  • Udzielanie wsparcia członkom zespołu w ramach posiadanej wiedzy i umiejętności
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
31/7/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com