Specjalista ds. infrastruktury

WYMAGANIA
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • 2-4 lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość architektury PC oraz architektury serwerowej
  • Podstawowa znajomość oraz administracja systemów Linux (Ubuntu Server)
  • Znajomość administracji systemami Windows Server (Windows Server 2012+)
  • Znajomość usług DHCP, DNS, WDS, Active Directory
  • Podstawowa znajomość systemów monitoringu (Nagios)
  • Znajomość systemów wirtualizacji (Hyper-V Server)
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych (Powershell, Bash)
  • Znajomość TCP/IP
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

 Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji zarządzania konfiguracjami oraz wdrożeniami oprogramowania (Ansible)
  • Podstawowa znajomość systemów CI/CD (TFS, TeamCity, Jenkins, Artifactory)
  • Praktyczna znajomość serwerów WWW (Nginx, Apache)
OPIS PROJEKTU
OBOWIĄZKI
  • Bieżąca administracja środowiskami IT
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w rozwiązywaniu problemów
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów występujących w środowiskach
  • Konfiguracja, utrzymanie systemów CI/CD (TFS, TeamCity, Jenkins)
  • Utrzymanie, konfiguracja, zarządzanie systemami wirtualizacji (Hyper-V Server)
  • Raportowanie stanu wykonywanych zadań do przełożonego
  • Konfiguracja maszyn i oprogramowania
  • Automatyzacja procesów
  • Zapewnienie ciągłości działania środowisk (w tym okresowe dyżury 24/7/365)
  • Konfiguracja systemu monitoringu (Nagios)
  • Rozwój istniejących narzędzi i aplikacji
  • Wsparcie merytoryczne mniej doświadczonych członków zespołu
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożonych rozwiązań (Confluence)
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
28/2/2019
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com