Specjalista ds. infrastruktury

WYMAGANIA
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • 2-4 lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość architektury PC oraz architektury serwerowej
  • Umiejętność administracji systemami Linux oraz Windows
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych
  • Znajomość mechanizmów i protokołów LAN/WAN
  • Podstawowa umiejętność administracji Active Directory
  • Umiejętność wyznaczenia warunków środowiska potrzebnych do bezawaryjnej pracy pojedynczych maszyn
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
OPIS PROJEKTU
OBOWIĄZKI
  • Bieżąca administracja środowiskami IT
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w rozwiązywaniu problemów
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów występujących w środowiskach
  • Raportowanie stanu wykonywanych zadań do przełożonego
  • Konfiguracja maszyn i oprogramowania
  • Automatyzacja procesów
  • Zapewnienie ciągłości działaniaśrodowisk (w tym okresowe dyżury 24/7/365)
  • Konfiguracja systemu monitoringu
  • Odpowiadanie na zgłoszenia systemu monitoringu
  • Rozwój istniejących narzędzi i aplikacji
  • Wsparcie merytoryczne mniej doświadczonych członków zespołu
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożonych rozwiązań
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
30/11/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com