Samodzielny konsultant ds. wsparcia powdrożeniowego

WYMAGANIA
  • ogólna wiedza nt. procesów i zagadnień gospodarki odpadami (w zakładach zagospodarowania i w przemyśle)
  • znajomość i umiejętność poruszania się poprzepisach i regulacjach z zakresu ochrony środowiska w szczególności gospodarki odpadami
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany zakres: ochrona środowiska)
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w branży odpadowej
  • doświadczenie w zakresie użytkowania systemów i narzędzi informatycznych, dobra znajomość MS Excel oraz innych aplikacji pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klientaw ramach procesów wsparcia
  • wysoka komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
OPIS PROJEKTU

Dla naszej spółki-córki SolwitEKO poszukujemy samodzielnego konsultanta ds. wsparcia powdrożeniowego.

OBOWIĄZKI
  • opieka nad klientami w zakresie pierwszej linii wsparcia użytkownikówsystemu Envira
  • rozwiązywanie problemów i wsparcie merytoryczne klientów z zakresu gospodarki odpadami w zdefiniowanym procesie wsparcia.
  • nadzór i koordynacja realizacji zgłoszeń klientów przez platformę Service-Desk
  • nadzór nad procesem aktualizacji wdrożonego systemu do wymagań prawnych i regulacyjnych
  • śledzenie na bieżąco przepisów prawa i regulacji branżowych (w zakresie ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami)
  • definiowanie zadań i koordynacja działań drugiej linii wsparcia (dział oprogramowania)
  • zgłaszanie inicjatyw rozwoju produktu na podstawie informacji uzyskanych odklientów w procesie wsparcia
  • raportowanie danych z procesu wsparcia klientów
  • okresowo: wspieranie działu Marketingu i Sprzedaży
  • okresowo: wspieranie wdrożeń dla nowych klientów
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
31/12/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com