Programista testów automatycznych (C#)

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów: Informatyka, Elektronika, Teleinformatyka, Automatyka lub pokrewne
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w C#
  • Znajomość technologii programistycznych w środowisku Linux
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w realizacji zadań

Mile widziane:

  • Dobra znajomość technik testowania oprogramowania
  • Dobra znajomość architektury komputerów PC oraz sieci komputerowych
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność prowadzenia małego zespołu
OPIS PROJEKTU
OBOWIĄZKI
  • Samodzielna diagnoza oraz naprawa kodu testowego
  • Projektowanie architektury kodu testowego
  • Podział obszaru automatyzacji na pojedyncze zadania
  • Estymowanie kompleksowych projektów automatyzacji
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Automatyzacja testów bazująca na treści przypadku testowego
  • Współpraca z klientem, przygotowywanie rozwiązań spełniających potrzeby i oczekiwania klienta
  • Przygotowanie środowisk i platform testowych klienta
  • Przeprowadzanie review kodu
  • Merytoryczne reprezentowanie zespołu na spotkaniach typu bug scrub, planowanie, RCA, także z klientem
  • Udzielanie wsparcia członkom zespołu, w ramach posiadanej wiedzy i umiejętności
Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
30/4/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
kariera@solwit.com