Projektant-programista Java

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów: informatyka, elektronika, teleinformatyka, automatyka lub pokrewne
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze relacyjnych baz danych
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych w Javie (backend)
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji: Git, SVN lub podobne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
OPIS PROJEKTU
OBOWIĄZKI
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań backendowych (serwisy, ETL) w Javie i SQL bezpośrednio dla klienta związanego z rynkiem przetwarzania informacji
  • Migrowanie istniejącego oprogramowania działającego on-premise do chmury AWS
  • Wsparcie techniczne dla pozostałych członków zespołu oraz użytkowników
Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Data ważności oferty
30/4/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
kariera@solwit.com