Machine Learning Engineer

WYMAGANIA
  • minimum 2 lata doświadczenia w języku Python / Java / C++
  • znajomość algorytmów oraz bibliotek uczenia maszynowego
  • umiejętność tworzenia własnych modeli uczenia maszynowego oraz dobierania odpowiednich cech / parametrów dlanich
  • doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania z dziedziny widzenia komputerowego, dźwięku lub przetwarzania języka naturalnego
  • znajomość bibliotek do analizy oraz wizualizacji danych w wybranym języku
  • rozumienie zagadnień statystycznych na potrzeby analizy danych
  • znajomość rozwiązań BigData pod względem przetwarzania oraz analizy danych
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform/Azure/AWS
OPIS PROJEKTU
OBOWIĄZKI
  • projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • dbanie o własny rozwój w wybranej specjalizacji
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Data ważności oferty
31/1/2019
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com