Administrator Linux / DevOps

WYMAGANIA
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako Administrator Linux/ SysOps / DevOps
  • Doskonała znajomość systemów z rodziny Linux
  • Praktyczna znajomość technologii wirtualizacji
  • Dobra znajomość mechanizmów i protokołów związanych z sieciami LAN
  • Dobra znajomość środowisk i narzędzi do administracji systemami operacyjnymi
  • Praktyczna znajomość baz danych SQL/NoSQL, umiejętność tworzenia podstawowych zapytań, umiejętność zarządzania i konfiguracji silników baz danych
  • Umiejętność pisania skryptów automatyzacyjnych

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji i orkiestracji: Docker, Kubernetes itp.
  • Znajomość zagadnień związanych z IaaS
OPIS PROJEKTU
OBOWIĄZKI
  • Automatyzacja i utrzymanie infrastruktury IT
  • Wsparcie zespołów deweloperskich w rozwoju usług, procesach CI/CD
  • Wdrażanie i utrzymanie nowych rozwiązań/technologii
  • Diagnozowanie, raportowanie i naprawianie problemów w środowiskach oraz skryptach i aplikacjach automatyzujących
  • Raportowanie prac zgodnie z przyjętym procesem

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
31/12/2018
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com