Projektant-programista C/C++ (Audio)

WYMAGANIA
  • ‍Wykształcenie wyższe o profilu Informatyka, Telekomunikacja, Automatyka lub podobnym
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w C/C++
  • doświadczenie w programowaniu niskopoziomowym - język C
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowątkowych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji wieloplatformowych
  • Umiejętność diagnozowania problemów
  • Doświadczenie w integracji i testowaniu wytworzonego oprogramowania na sprzęcie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole, priorytetyzacji zadań i efektywnego organizowania czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
OBOWIĄZKI
  • ‍Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie oprogramowania
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Współpraca i komunikacja z klientem w procesach inżynierii oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji
Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Miejsce pracy
Gdańsk
Wymiar
Pełny etat
Data ważności oferty
31/8/2017
Masz pytania?
lub skontaktuj się z nami
kariera@solwit.com
Robert
HR Manager